Стало відомо, що 1 жовтня на Кіровоградщину планується візит Міністра освіти України Лілії Гриневич.

Про це повідомили сайт «Без купюр».

За словами заступника начальника департаменту Лідії Шатної, приїзд міністра очікується до Павлиша Онуфріївського району з нагоди сотої річниці з дня народження нашого видатного педагога й земляка Василя Сухомлинського.

Василь Сухомлинський народився в селі Василівка (нині Онуфріївський район Кіровоградської області), український педагог, публіцист, письменник, поет, заслужений вчитель, кандидат педагогічних наук, відомий своїми науковими працями та як засновник “школи радості”.

Національний банк України викарбував та 3 вересня ввів в обіг монету номіналом в 2 гривні з написом “Серце віддаю дітям” з нагоди 100-річчя педагога.

39-а сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО затвердила рішення про відзначення у 2018 році на рівні ЮНЕСКО 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського.

Номінаційне досьє було підготовлено Національною академією педагогічних наук України і внесено на розгляд країн-членів Організації Національною комісією України у справах ЮНЕСКО за підтримки національних комісій у справах ЮНЕСКО Німеччини, Литви і Польщі, а також Університету Ньюкасла,Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, та Університету Монаша, Австралія.