За ініціативою викладачів, студентів та за підтримкою адміністрації Світловодського політехнічного коледжу в п’ятницю 3 лютого пройшла презентація найцікавішого і най популярного сучасного курсу засвоєння основ мультиплікації, відео- та прикладного програмування для учнів загальноосвітніх шкіл самого найменшого віку (7-11 років) в рамках всеукраїнського безкоштовного волонтерського руху Code Club.

Дана ініціатива передбачає можливість безкоштовного надання кожному школяру (навіть і найменшого віку) отримати на базі сучасного вищого навчального закладу певний комплекс знань для самостійного програмування, створення комп’ютерних програм і т. іншого. Правила роботи з сучасною комп’ютерною технікою гарантують досвідчені лаборанти, рівень підготовки - відслідковують сучасні викладачі з комп’ютерної інженерії та програмування, лекції читають та семінари ведуть студенти 3 курсу Світловодського політехнічного коледжу.

Слід зазначити, що Code Club допомагає студентам-волонтерам і школам об'єднати зусилля, аби створити такі наукові і прикладні «клуби» і навчити наших дітей основам самостійного мислення, сучасного наукового дослідження та програмування.

Початок занять презентували викладачі коледжу та його адміністрація. Цікавий факт … на питання до учасників (в перші дві хвилини розмови) «Ким ви себе відчуваєте?» - всі (а це діти різного віку і з різних шкіл) – відповіли хором: СТУДЕНТАМИ (!!!)…

Директор коледжу Петров І.В. побажав всім «студентам» успіхів і висловив побажання, аби наука і економіка України приростала саме такими «будівельниками майбутнього» і саме такими ініціативами.

Світловодський політехнічний коледж