Для абітурієнтів-медиків змінили конкурсні предмети для вступу на 2019 рік. Абітурієнти крім обов'язкових складатимуть також зовнішнє незалежне оцінювання з математики або фізики на вибір.

Стало відомо, що 1 жовтня на Кіровоградщину планується візит Міністра освіти України Лілії Гриневич.

Другий рік поспіль чотири українські університети потрапили до світового рейтингу вишів. Організація World University Rankings оприлюднила список на своєму сайті The Times Higher Education.

Звісно, наше містечко не американська Силіконова долина чи міста з потужнім науковим потенціалом і відповідними бюджетами, де тамтешні «яйцеголові» творять різні дива. Тим не менш, і тутешньому політехнічному коледжеві є чим похвалитися…

Єдиний в місті виш сьогодні проводжав в доросле життя своїх випускників. Свято вручення дипломів відбулося в світловодському міському Палаці культури.

Субота, 23 червня, в Світловодську випускні вечори. Це вирішальний етап життя та крок у майбутнє для молодих людей.

У 2018 роцi зaклaди освiти, охорони здоров’я тa оргaни мiсцевого сaмоврядувaння нa територiї Кiровогрaдської облaстi зaбезпечaт швидкiсни iнтернетом.

Шановні освітяни!

Адміністрація управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради повідомляє, що з 15 серпня 2017 року на базі методичного кабінету управління освіти планує свою роботу “Школа молодого керівника”, мета якої виявити серед педагогічних працівників здібності до управлінської роботи в освітніх закладах. За наслідками навчання та успішного проходження співбесіди слухачі будуть зараховані до кадрового резерву керівників закладів освіти міста.

Всі, хто має потенціал і бажання працювати на керівних посадах в умовах нової української школи та готовий очолювати освітній заклад, запрошуються слухачами до “Школи молодого керівника”.

 

Відбулися випуски 9-х класів в загальноосвітніх школах. Тепер випускники стоять перед вибором - навчатися далі в школах, чи піти навчатися в коледж чи ПТУ. Про особливості вступу в до коледжів ми поспілкувалися з директором Світловодського політехнічного коледжу Ігорем Петровим.

Нещодавно на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені В.Сухомлинського відбулася інструктивно-методична нарада щодо участі Кіровоградської області у міжнародному дослідженні PISA-2018.

 

За ініціативою викладачів, студентів та за підтримкою адміністрації Світловодського політехнічного коледжу в п’ятницю 3 лютого пройшла презентація найцікавішого і най популярного сучасного курсу засвоєння основ мультиплікації, відео- та прикладного програмування для учнів загальноосвітніх шкіл самого найменшого віку (7-11 років) в рамках всеукраїнського безкоштовного волонтерського руху Code Club.