В нашому місті стало уже традицією проводити виставки творів світловодських художників та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Традиційно, в кінці серпня, пройшла виставка «Гармонія душі» в Свято-Покровському соборі, а 15 вересня з творами світловодчан змогли познайомитися і жителі Кропивницького.

У виставковій залі обласного Центру народної творчості відбулося відкриття виставки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Вітрила творчості» Світловодського міського осередку обласного творчого об’єднання «Дивосвіт».

                   

 

На виставці світловодські майстри були представлені як в традиційному, так і в сучасному стилі. Відвідувачі змогли переглянути пейзажі Анатолія Сіромахи, Андрія Бикова, Наталії Чепурної, Олександра Охнальова, Людмили Попруженко, Анатолія Попруженко, Оксани Ліперт, Наталії Крячко, композиції на тему народної творчості Олени Шитової. Також наші майстри презентували вишивку в рушниках, картинах, сорочках, авторами якої є Анна Пустовойтенко, Галина Чемадура, Лариса Турська, Євгенія Брусенцова, Віта Кохно. До композиції увійшли предмети декоративного розпису Олександра Романенка, колекція жіночих прикрас в техніці бісероплетіння Наталії Дзюник та Віталіни Кам’янович, вироби з лози Василя Росінського.

Окреме місце на виставці «Вітрила творчості» зайняли твори на релігійну тематику. Це картини Олени Ротар, вишиті бісером ікони Галини Петрової, Світлани Грудіної, Неоніли Тищенко, Лариси Скальської, триптих із ікон з окладами в техніці макраме Тетяни Калініченко.

  

Представили твори світловодських майстрів заступник Світловодського міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина, начальник управління культури Надія Крокар, протоієрей Свято-Покровського Собору Віталій Коваленко. Виставку відвідали перший заступник голови Кіровоградської облдержадміцністрації Сергій Коваленко, голова Кіровоградської облради Олександр Чорноіваненко.

Жителі міста отримали справжнє задоволення від відвідування виставки.

Юлія Абрамкіна