Протягом чотирьох років в Світловодську наприкінці літа відбувається диво: в Просвітницькому центрі Свято-Покровського собору розпочинає роботу виставка художніх творів «Гармонія душі».

О 13.00 в кінозалі Центру зібралися світловодчани, які люблять та шанують мистецтво. Відбулася урочиста церемонія відкриття виставки. З невеликими промовами виступили протоієрей Віталій Ковалено, начальник управління культури Надія Клокар та світловодський художник Анатолій Сіромаха.

Отець Віталій повідомив, що виставка уже стала традиційною для Світловодська. Він поділився намірами не тільки знову видати художній альбом з творами авторів, а й створити віртуальну он-лайн галерею світловодський митців.

«Кожного разу, коли я переглядаю твори наших митців, я отримую не тільки задоволення, а й заряд бадьорості та енергії».

Надія Клокар відзначила велике значення заходу, який відбувається в Просвітницькому центрі. Вона подякувала отця Віталія за участь, яку він бере в цьому. Пані Надія впевнена, що наші майстри будуть достойно представлені на виставці «Гармонія душі» в Кропивницькому.

Анатолій Сіромаха відзначив, в нашому місті багато талановитих люде. Він подякував організаторів виставки та висловив сподівання, що в нашому місті буде створена міська мистецька галерея. Також, Анатолій Сіромаха подарував отцю Віталію ікону.

 

Після урочистого відкриття учасники оглянули виставку.

  

  

  

  

  

Вадим Степанець