Яскраво та гучно світловодці відзначали свято Івана Купала. На міському пляжі за організації управління культури та організаційного комітету Світловодської міської ради, розгорнулося колоритне дійство засноване на давніх українських традиціях.

Аматори світловодської сцени подарували глядачам незабутні та яскраві моменти наповнені культурними традиціями нашої країни.

  

Хореографічні колективи подарували світловодцям запальні танці лісовик мавок, пісні зірок місцевої сцени, костюмовані постанови з Водяним, Лісовиком та відьмами. Жодного елементу свята Івана Купалда не було упущено. Прикрашали Марену та кружляли біля неї у танку, плели вінки з дванадцяти обов'язкових трав, а потім пускали їх на воду, щоб добралися вони до того берега де чекає сужений свою обраницю.

  

Чудовий момент для освідчення вибрав парубок Богдан та запропонував своїй коханій Анні руку та серце. Вражена та розчулена дівчина сказала "Так" своєму обранцю. Тож вінок Анни вже точно знайшов свій берег.

Завершальним та не менш важливим етапом свята стало розпалення головного вогнища. Світловодці з нетерпінням чекали моменту, коли перегорить велике полум'я, щоб традиційно виконати три стрибки для очищення від негативної енергії. Такі святкування народних свят є доказом того, що Україна має сильне та багате минуле, яке не загине під товщою поколінь.

 

Юлія Абрамкіна