Print


В середу, в міському Палаці культури, знову майже повний зал. Дитяча школа мистецтв дає звітний концерт. Це він для керівництва школи та викладачів звітний, а для дітей – виступ на великій сцені перед глядачами.

Звичайно, є хвилювання: хвилюються діти, хвилюються педагоги, хвилюються батьки, які прийшли на концерт. Але починається концерт і все хвилювання завершується. Залишаються виступи артистів та аплодисменти глядачів.

На початку концерту слово взяла заступник міського голови Анна Нестеренко. Вона виконала приємну місію. Вручила директору школи Ірині Темновій грамоту міської ради, якою школа нагороджена за високі показники у навчанні та виховання дітей.

 

А далі продовжився концерт. Глядачі цього вечора із задоволенням дивилися виступи відомих, не тільки в нашому місті, хореографічних колективів «Веснянка» та «Водограй».

  

  

Із задоволенням слухали та аплодували музикантам.

 

 

 

 

Глядачів зачарували виступи молодих співаків.

 

 

На завершення чудового концерту ще кілька приємних хвилин для юних артистів та їх батьків. Директор школи Ірина Темнова вручила подарунки від спонсорів та нагороди найкращим учням.

 

Вадим Степанець

Hits: 945