Щовесни в Міському палаці культури аншлаг. Виступають дитячі колективи. Цієї середи це були хореографічні колективи Дитячої школи мистецтв – «Веснянка» та «Водограй».

Світловодська дитяча музична школа має два напрямки хореографії – народний танець і сучасний танок. Колектив народного танцю «Веснянка» веде педагог Ніна Коломієць, а колектив сучасного танцю «Водограй»- Олена Макогон.

 
Хореографія відіграє важливу роль у формуванні гармонійно розвинутою особистості. Вона формує поставу тіла, розвиває координацію та ритміку рухів, слух.

Народний танець – це мистецтво, яке було породжене з народної творчості. Невичерпні витоки народної творчості, бо корені його вічні, як вічна на землі людина. Народний танок набирає все більшої сили, розвивається та доповнюється цим життєдайним джерелом. Сучасна хореографія – саме той стиль танцю, якому притаманні ритміка, пластика, музикальність і чіткість рухів під модну та актуальну музику. Одна з найважливіших завдань сучасної хореографії – донести до глядача настрій , використовуючи певні рухи, а також інші елементи (наприклад, акторська майстерність, силові вправи, декорації ), щоб створити ефект шоу.

Майстерність педагогів-хореографів школи мистецтв підтверджують досягнення колективів, яким вони керують. А таких досягнень багато. Тільки їх перелік може зайняти сторінку машинописного тексту. Назву тільки останні. «Веснянка» та «Водограй» зайняли 1 та 3 місця в обласному конкурсі «Паросток». Це конкурс, який проходить серед початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. У жовтні 2015 року колектив «Водограй» зайняв перше місце на конкурсі «Центральна Україна 2015», а «Веснянка» достойно виступила на фестивалі «Dans sencation 2016».

Але повернимося до Палацу культури. Не кожний політик може зібрати стільки людей в залі, скільки зібрали юні артисти. Глядачі були задоволені.

  

   

  

  

  

  

 

Вадим Степанець