Print

Морозного суботнього вечора в районному будинку культури зібралися глядачі. Обіцяли КВН. І він відбувся, а хто прийшов – не пожалкував.

За звання найвеселіших та найкмітливіших змагалися п'ять команд: «Вест», «Братани», «Табуріщанскіе сусіди», «Ботани» та «Все по дорослому». Команда «Вест» складалася з викладацького складу ПТУ №5. «Все по дорослому» складалась з колишніх студентів заочників. «Табуріщанскіе сусіди, «Братани » і «Ботани» це команди студентів ПТУ№5.

  

  

Конкурси були традиційно КВКівськіі. Це представлення команд, розминка, домашні заготовки, біатлон та музичний конкурс. Треба віддати належне учасникам у підготовці до виступу. Глядачі гаряче підтримували команди. Скучно не було.

  

  

Перед нагородженням переможців організатори подякували спонсорам заходу та повідомили глядачам про «приємний сюрприз» і для них. Виявляється, під деякими кріслами були заховані квитки з виграшним сертифікатом на відвідування піцерії «Челентано».

  

  

Нарешті «суворе журі» винесло вердикт. Перше місце і кубок дісталися команді «Вест». Друге місце посіли «Все по дорослому». Третє дісталося команді «Ботани». Четверте місце за «Братанами» і п'яте – «Табуріщанскім сусідам».

  

  
Хочеться відзначити спонсорів такого чудового заходу. Це піцерія «Челентано», приватний підприємець Медяник, магазин «Робінзон».

  

Наступний КВН обіцяють провести 13 лютого. З нетерпінням чекаємо.

Наш кореспондент

Hits: 1670