10 жовтня Світловодський міський Будинок культури святкував свій 55-й день народження. Творчий колектив добре попрацював аби свято вирізнилося своєю оригінальністю та неординарністю.

Організатори створили чудову концертну програму в якій взяли участь більшість хореографічних та аматорських колективів Світловодська, які з творчим професіоналізмом підготували концертні номери: пісні, хореографічні постанови, запальні танці – класичні, національні, сучасні та навіть зняли фільм-короткометражку про сам процес підготовки до Дня народження Світловодського міського Будинку культури.

  

В рамках заходу Світловодських культпрацівників привітав міський голова Юрій Котенко, кандидат до Кіровоградської обласної ради Костянтин Каспров з однопартійцями від «Опозиційного блоку» Оленою Балюк та Марком Сіромахою, директор просвітницького центру Кирила і Мефодія протоієрей Віталій Коваленко, кандидат в депутати Світловодської міської ради від партії «Наш край» Юрій Павлінський та президент регіональної Спілки промисловців, підприємців та роботодавців Михайло Бур’янський.

  

Сайт Svet-Life.com.ua приєднується до палких привітань та бажає колективу Світловодського міського Будинку культури творчих буднів, мирного неба над головою, наснаги та стимулу для подальшої успішної кар’єри в сфері культури.

Юлія Абрамкіна