Саме у такій послідовності завершилося сьогодні святкування Дня міста. Наш сайт повідомляв уже про акцію, яка провели громадські організації напередодні дня міста, у суботу. Ця акція, як суботня на набережній, не була внесена до офіційного плану заходів, але пройшла успішно.

День міста розпочався з флешмоба "Світловодськ «Разом з тобою» біля Палацу культури. Організаторами його виступила група волонтерів. Один з ініціаторів заходу, Лариса Москаленко, розповіла, що мета заходу – зібрати допомогу, гостинці бійцям, нашим землякам. Нажаль, за твердженням Лариси, влада байдуже поставилася до ініціативи волонтерів.

  
Флешмоб розпочався з невеликого концерту дитячих колективів. Після цього волонтери залучали учасників заходу до плетіння маскувальних сіток, виготовленні "кікімор", пошитті нижньої та постільної білизни для бійців. До волонтерів прийшов боєць 34 територіального батальйону, який подякував їм за підтримку. Волонтери подарували йому прапор України. Протягом усього заходу перед учасниками виступали аматори. Під час флешмобу були зібрано 970 гривень 25 копійок.

  

  

А ввечері, о 19 годині, на Бульварному спуску відбувся традиційний концерт самодіяльних колективів. На початку концерту міський голова Юрій Котенко привітав світловодців з Днем міста та вручив державну нагороду «Мати-героїня», почесну грамоту хірургу міської лікарні Матицину, та ключі від квартири воїну АТО.

  

 

З днем міста привітав жителів міста народний депутат України Олександр Горбунов, помічник народного депутата Олеся Довгого Антон Пустовий.

 

Артисти як завжди були на висоті, а вдячні глядачі тепло їх зустрічали.

В кінці світловодців порадували святковим феєрверком.

Вадим Степанець