Print

В суботу, 6 червня, світловодці почали святкувати 61-у річницю рідного міста. На набережній і для дорослих, і малих організували розваги та забави на різний смак.

День народження міста проходило під назвою «Світловдськ місто нашої мрії», в організації свята взяли участь: Світловодська міська організація ВО «Просвіта», Асоціація молоді Кіровоградщини «Златопілля», смачного партнера «Добре кафе», рекламної агенції «Цветок», інформаційих партнерів світловодського порталу Svet-Life.com.ua та суспільно-політичної газети міста Світ-Лайф, а також регіонального відділення Всеукраїнської спілки промисловців підприємців та роботодавців на чолі з президентом Михайлом Бур’янським.

  

Урочисте відкриття відбулося о 14.00 годині веселими конкурсами та вікторинами для дітей. Переможці отримали подарунки від президента регіонального відділення Спілки промисловців підприємців та роботодавців України Михайла Бур’янського. Дітки розповідали патріотичні вірші про рідне місто, брали участь в інтелектуальній вікторині, танцювали з веселим медведем Умкою, малювали на асфальті, а також за організації Ксенії Бондаренко. продовжили патріотичний малюнок на світловодському парапеті. В основі задуму лежить досягнення яке внесуть в Книгу Рекордів Гінеса, а саме найдовший в світі малюнок на парапеті. Також на дітей чекали спортивні забави, веселі розваги з аніматорами на піратському судні та дитяча дискотека. Ведучий свята Дмитро Шкурін весело закликав молодь до участі в святкуванні, адже веселі конкурси чекали не тільки на дітей, а й на дорослих також.

  

  

  

  

Біля сьомої години вечора на святкову сцену Світловодського артмайданчика, побудованого за ініціативи Миколи Середенка, вийшли конкурсанти українського шоу «Україна має талант», гурт «Село і люди». Молоді артисти скликали чималу аудиторію глядачів, та не на жарт запалили публіку. Світловодці підспівували та танцювали під веселі ритми у виконанні українських зірок. Опісля на сцену вийшов легендарний кавер гурт «NEON NIGHT», а після їх виступу на гостей свята чекала запальна дискотека.

  

  

 

На набережній з нагоди Дня народження міста було споруджено розважальний майданчик, де на дітей чекали кілька високих батутів, конкурси на поїдання печива, катання на «кривому» велосипеді та на дитячих квадроциклах, атакож веселий дарц із подарунками. «Добре кафе» працювало на виїзді та забезпечило світловодців столиками з тентами, а також смачним асортиментом страв. На передодні свята за сприяння регіонального відділення УСПП та газети «Світ-Лайф» в місті розповсюджувалися рекламні флаєри, які на святкуванні у виїзному «Доброму кафе» можна було безкоштовно обміняти на морозиво для діток.

Поспішили на свято до Світловодська, також сусідські майстрині із Олександрії, які пропонували товри виготовлені власними руками серед яких були жіночі прикраси, українські віночки, вироби з патріотичною символікою, мила ручної роботи, вироби із лози та паперу, декупажні вироби тощо. Також були палатки з морозивом, солодкою ватою, пивом, попкорном…

Цьогорічне святкування «Світловодськ місто нашої мрії» надовго запам’ятається своєю невимушеною атмосферою, по-справжньому теплою літньою дниною, легким бризом та незабутньою святковою програмою, яку подарували місту люди небайдужі до минулої історії міста та до його майбутнього.

Юлія Абрамкіна

фото Ольга Степанець

Hits: 1498