В міському палаці культури відбулася непересічна, як для Світловодська, так і для Кіровоградщини, подія – відкритий фестиваль-конкурс патріотичної творчості «Дорога до миру»

Фестивалю проходить уже вдруге на Кіровоградщині і є даниною пам’яті воїнам-інтернаціоналістам. Організаторами цьогорічного фестивалю «Дорога до миру», виступив виконавчий комітет Світловодської міської ради.

Фестиваль підтримали Кіровоградська обласна державна адміністрація, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів інтернаціоналістів), департамент культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградський обласного Центр народної творчості.

Метою фестивалю є об’єднання талановитих авторів і виконавців патріотичної пісні, надання можливості аматорським колективам та виконавцям реалізувати свій творчий потенціал, і таким чином популяризувати українську патріотичну творчість.

До участі в фестивалі долучилися: аматорські вокальні колективи, вокально-інструментальні ансамблі, музичні акустичні та рок-групи, малі форми (тріо, дуети) окремі солісти, автори-виконавці патріотичної пісні, поети, у творчості яких є авторські твори патріотичної тематики та читці з числа службовців та ветеранів Збройних Сил України, Національної Гвардії, правоохоронних органів України, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО та ООС, творчі діти та молодь, ветеран праці.

На переможців та учасників чекали: неперевершена атмосфера фестивалю, призи від Світловодського міського голови Валентина Козярчука для переможців та учасників фестивалю,високоповажне та професійне журі, в складі якого представники Кіровоградської ОДА, організатори фестивалю, фахівці центру народної творчості, представники музичної галузі та народні артисти України.

Фестиваль патріотичної та авторської пісні «Дорога до миру» переконав: Світловодськ – це край талановитий та пісенний. Світловодськ – перлина України.

За матеріалами прес-служби міського голови