Print

З гордістю дізналися світловодці про черговий успіх на конкурсі у Львові вихованців Лариси Москаленко

За підсумками конкурсу Лариса дала нам невелике інтерв’ю.

Пані Ларисо, що собою представляє конкурс у Львові?

- Серед безлічі конкурсів, в яких довелося брати участь моєму колективу, міжнародний багатожанровий конкурс «Танці з Карпатами-2019», який проходив у Львові 9-12 січня, займає особливе місце. Він відзначається високим рівнем організації, добре продуманою розважальна програма для учасників, представницьким журі, серед яких заслужені і народні артисти України та сильними учасниками. Змагатися в такому конкурсі водночас і цікаво, і корисно.
Окремо варто сказати і про місце проведення конкурсу - чудове, пронизане духом старовини місто Львів. Знову і знову мрієш туди повернутися до нього.

Варто відзначити, що цей щорічний конкурс проводиться за підтримки міського голови, департаменту з питань культури і туризму та департаменту з науки і освіти Львова.

Ви казали, що журі було досить представницьке…

- Так. Судіть самі. До складу журі увійшли такі відомі люди, як В.Саболта - заслужений діяч мистецтв України, директор і художній керівник Львівської хореографічної школи; І. Храмов - народний артист України, класична хореографія; В.Саган - заслужений працівник культури, театральне мистецтво; І. Курилюк - народний артист України, народна хореографія; Адам Уедраого- сучасна хореографія.

Тож, для перемоги потрібно було добре готуватися.

- Звичайно. Конкурсу передувала напружена репетиційна робота, постановка танців, підготовка костюмів. Але саме головне - це максимальна віддача кожного танцюриста в цей період. Вона важлива як ніколи, адже успіх всього колективу залежить від зусиль кожного. Всім нам хотілося гідно представити м.Світловодськ, тому діти працювали на репетиціях по-дорослому.

Кого Ви взяли з собою на конкурс?

- По-перше, хочу відзначити, що наша поїздка відбулася завдяки нашим головним спонсорам – батьків учнів студії. Вони наші головні фінансові спонсори, тому їм моя найбільша подяка. Цього року делегація танцюристів нашої студії, а так само їх батьків, склала 83 чоловік. Конкурсну програму нашої студії представляли танцюристи трьох вікових груп: молодші, середні та старші діти. Для деяких з них участь у конкурсі було дебютним.

Думаю, що таке широке представництво себе виправдало.

- Так. Виступили ми вдало. Композиції танцюристів старшої і середньої групи зайняли перші місця, а наші молодші учасники отримали другі місця в своїх вікових категоріях. Один з двох головних призів конкурсу - Великий Лев був урочисто вручений нашому колективу на заключному Гала-концерті.

Чим ще, крім конкурсу, запам’яталася Вам ця поїздка?

- Програма перебування нашого колективу у Львові, крім конкурсу, запам'яталася культурною програмою, прогулянками по вузьких затишними вуличками старого міста, видовищними різдвяними вертепами, захоплюючою екскурсією і відвідуванням балетного спектаклю «Лускунчик» в Національній Опері. Крім того, ми відвідали майстер-класи з акторського мистецтва, який провів Саган. Із задоволенням ми відвідали майстер-клас Уедраого з хіп-хопу.

Hits: 482