Останні дні навчального року для учнів школи мистецтв були сповнені новими творчими досягненнями. Після перемог на обласному рівні, наші учні вирішили випробувати свої сили на інших професійних сценах.

Цілим «парадом талантів» завершилися їхні поїздки до м. Дніпропетровська на Міжнародні конкурси «Золотий зорепад» та «Парад талантів».

Міжнародний конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Парад талантів» проходив з 24 по 22 квітня. Його переможцями стали учні класу фортепіано: Вартік Софія – Диплом І ступеня (викладач Авраменко Л.М.), Шарига АннаДиплом ІІ ступеня (викладач Чекаленко І.О.), Боровський ВсеволодДиплом І ступеня (викладач Медведєва О.О.), Слободяник Марк – Диплом ІІ ступеня (викладач Котляревська В.І.).

Вдалими виступами для наших учнів завершився і Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий зорепад», який проходив з 1 по 3 травня. Дипломантами цього конкурсу стали юні дебютанти, які вперше випробували свої сили в творчих змаганнях Михайленко Іванна – клас фортепіано (викладач Темнова І.В.) та Лещенко Саша – клас акордеону (викладач Літвінова Е.М.). Яскраву перемогу здобули і більш досвідчені конкурсанти – учні класу фортепіано, за плечима яких неодноразові перемоги в обласних та міжнародних конкурсах - Шинкаренко Дмитро – Диплом І ступеня (викладач Жежель І.Й.), Слободяник Марк –Диплом ІІІ ступеня (викладач Котляревська В.І.), Боровський Всеволод - Диплом І ступеня (викладач Медведєва О.О.). Вітаємо наших юних музикантів, їх викладачів та батьків!Бажаємо завжди досягати бажаних результатів, ніколи не зупинятися на досягнутому і рухатися вперед до нових перемог!

Ірина Темнова, Директор Дитячої школи мистецтв