Саме це питання вирішували сьогодні під час обговорення на базі відпочинку «Хвиля» представники РДА та експерти з питань туризму.

У експертів, серед яких були заступник голови Федерації роботодавців у сфері туризму України Павло Бабченко, заступник виконавчого директора ГО «Український центр європейської політики» Інна Корсун та радник мера м. Прага (Чехія), член міського комітету з питань культури, виставок, туризму та міжнародних відносин Вацлав Новотни був час протягом дня оглянули та оцінили туристичний потенціал Світловодського району.

Гості відвідали спортивно-туристичні об’єкти Кременчуцького водосховища, ознайомилися з природно-краєзнавчими та туристичними об’єктами.

Підсумки візиту обговорили на зустрічі, яка відбулася на базі відпочинку «Хвиля». Туристичний потенціал Світловодського району презентував ентузіаст туризму Микола Середенко. Робота зроблена велика. За твердженням доповідача, за рік сьома туристичними маршрутами пройшло 50 тисяч туристів.

Інна Корсун розповіла про враження від побаченого в Світловодському районі. Вона високо оцінила досягнення в туристичної галузі.

Павло Бабенко розповів про сім практичних кроків до розвитку сталого туризму в громадах. Його презентація буде корисною для всіх учасників.

Вацлав Новотни розповів про досвіт м. Праги щодо створення туристичної галузі та туристичних кластерів в Чехії. Думаю, що величезний досвід п. Вацлава є цікавим і буде в нагоді для нас.

Висновок для себе. Потужна туристична сфера на Світловодщині може бути успішною тільки після створення туристичного кластеру, який об’єднає зусиллю міста та району. І це можливо.

Вадим Степанець