Print

Три великі кімнати та ще й просторий коридор між ними в Недільній школі при Свято-Покровському соборі… Всю цю квадратуру зайняла мистецька виставка «Гармонія души», на якій переважав живопис. Але й іншим рукодільним доробкам теж знайшлося місце…

Багацько людей прийшло на відкриття вернісажу (25 травня). Ба, більше – сам єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп приїхав переглянути виставку. Та перед тим, як піднятися на другий поверх – на виставку, протоієрей Віталій Коваленко звернувся до присутніх з добрим напуттям, нагадавши, що це вже шоста за ліком виставка. Значить вона «прижилася». Свідчення цьому – істотне щорічне збільшення числа митців, що виставляються в Недільній школі. От і цьогоріч таких вже півсотні. А якщо врахувати, що кожен з них виставив, в середньому по три свої роботи, то стане зрозумілим, чому для «Гармонії души» відведено такі значні площі.

 

 

З добрим словом до присутніх звернулися і Боголєп, і маститий художник Анатолій Сіромаха, і начальник управління культури Надія Клокар, і куратор Арт-галереї «Наше місто» Ксенія Бондаренко. Після цього гості «Недільної школи» направились на другий поверх – насолоджуватись прекрасним. Ви теж можете встигнути насолодитись – виставка триватиме до Дня міста включно.

 

 

 

 

Віталій Асауленко

Hits: 570