Print

Сей народний аматорський вокальний ансамбль, який, поза сумнівів, можна вважати однією із візитівок Світловодська, за «надцять» років свого існування пережив чимало драматичних ускладнень - одне лиш дроблення його надвоє з однаковою назвою чого варте…

Та все ж, можна констатувати: та «Сударушка», що залишилася під дахом міського Палацу культуру (директор Лариса Ляшенко), якою нині орудує Юлія Мартиненко, залишається яскравим самобутнім колективом. І поціновувачів у ансамблю стало навіть більше. І не лише за рахунок сивочолих ветеранів та ветеранок - їхній «фан-клуб», як засвідчив звітній концерт у тому ж таки Палаці 4 травня, помітно омолодився.

 

  

Звісно, на концерті співала не лише «Сударушка» - колег по творчому цеху підтримали й інші вокальні та хореографічні колективи та окремі виконавці ПК, зокрема, вокальні ансамблі «Явір» та «Голубка», танцюристи «Тандему», Наталія Сандрак та інші. Навіть ефектна ведуча дійства Олена Куциба теж заспівала сумну пісеньку про кохання.

 

 

… Та все ж, звітувала «Сударушка». І саме їй ще кілька хвилин, як відзвучали останні акорди цього яскравого та душевного концерту, лунали оплески та «браво!» вдячних глядачів, які підвелися зі своїх місць.

  

Віталій Асауленко

Hits: 568