Print

Міжнародний жіночий день є державним святом в Україні. 8 березня – офіційний неробочий день для всіх українців.

Історія свята. У 1910 році діячка німецького і міжнародного робочого руху Клара Цеткін на міжнародній конференції жінок внесла пропозицію про вибір одного дня в році, в який жіноцтво зможе привертати увагу суспільства до проблем жінок і їх вирішення. З того часу 8 березня відзначалося, як день народження жіночого пролетаріату.

У наш час свято 8 березня чоловіки дарують подарунки всім своїм найулюбленішим і шановним жінкам та намагаються робити сюрпризи. Існує думка, що в цей день вся жіноча стать не повинна працювати, а тільки займатися собою, своєю красою і святкуванням. Безумовно для всіх жінок таке свято є дуже приємним і довгоочікуваним. Тому кожна представниця жіночої статі завжди чекає сюрпризів, подарунків та компліментів в цей день.

 

Шостого березня у Світловодському міському Палаці культури відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню. Світловодський міський голова Валентин Козярчук з нагоди свята відзначив квітами та Грамотами виконавчого комітету видатних жінок міста Світловодська: працівників та начальників управлінь, структурних підрозділів виконавчого комітету Світловодської міської ради, та працівників комунальних закладів міста Світловодська.

 

 

До привітань з нагоди жіночого свята долучилися хореографічні, вокальні та танцювальні колективи міста, зірки світловодської сцени та учні дитячої музичної школи міста Світловодська, які подарували незабутню концертну програму.

Наш кореспондент

Фото прес служби міського голови

Hits: 593