У Світловодську Різдво зустрічали у кращих українських традиціях.

Сьомого січня на Центральній1 площі міста (біля приміщення адмінбудинку), відбувалося справжнє святкове та колоритне дійство. За організації виконавчого комітету Світловодської міської ради, участі вокально-хореографічних колективів Світловодського Міського Будинку Культури та районного Будинку культури, півчого колективу церкви Введення Пресвятої Богородиці, народного аматорського лялькового театру «Дивосвіт» (молодша група, художній керівник Марина Салабутіна).

  
У цьому році Різдво прийшло в Україну разом з тріскучими морозами та снігопадами. Не обійшла метелиця і Світловодська. Шостого січня в нашому регіоні спостерігалося значна зміна температурного режиму та снігопади. Та, не дивлячись на нестабільні кліматичні умови світловодці все ж долучилися до святкування. Нажаль переважна більшість містян залишилася вдома. А от, ті хто наважився трошки померзнути на святі Різдвяних колядок, чудово провели свій час.

  

Почалося святкування з привітання церковнослужителя, отця Володимира, настоятеля церкви Введення Пресвятої Богородиці. Разом з півчим колективом, отець Володимир співали різдвяних пісень для світловодської громади. А потім гостей свята радували запальними піснями, колядками та конкурсами з призовим фондом. Виїзна торгівля, ярмарок художньо-ужиткового мистецтва, а також польова кухня, довершили повноту свята. Сергій Стовба та Юрій Долгов пригощали світловодців смачною польовою кашею та гарячим чаєм. Кафе «Юність» забезпечило шашликами, глінтвейном та різними смаколиками.

Юлія Абрамкіна