9 березня виповнюється 206 років від дня народження Тараса Шевченка. З цієї нагоди редакція НВ підготувала добірку маловідомих фактів про найвідомішого українського поета

В міському палаці культури відбулася непересічна, як для Світловодська, так і для Кіровоградщини, подія – відкритий фестиваль-конкурс патріотичної творчості «Дорога до миру»

Кожного року, в першу неділю червня, Світловодськ відзначає День міста

Щороку в Україні відзначають День вишиванки. Це суто українське свято, яке несе в собі великий сакральний зміст

Підопічні талановитої мисткині і не менш талановитої наставниці Наталії Новікової (Клуб сучасного та бального танцю «Алегро») Анастасія Цоуфал і Микита Перейма виявились єдиною парою нашої області (навіть, сусіднього Кременчука не було), які виступили на престижному міжнародному турнірі. І виступили блискуче!

Співак зі Знам’янки Андрій Хайат виступатиме в другому півфіналі нацвідбору на Євробачення-2019

З гордістю дізналися світловодці про черговий успіх на конкурсі у Львові вихованців Лариси Москаленко

Світловодський народний аматорський театр «Амбіція» відсвяткував своє 55-річчя.

Саме це питання вирішували сьогодні під час обговорення на базі відпочинку «Хвиля» представники РДА та експерти з питань туризму.

Християни східного обряду 6 та 7 липня святкують різдво предтечі і хрестителя господня Івана або, як кажуть у народі, - Івана Купала.

В квітні в культурному житті нашого міста відбулася значна подія: хореограф, педагог та засновниця школи танцю Лариса Москаленко відзначала двадцятиріччя своєї педагогічної діяльності.