JB Base3 - шаблон joomla Окна

У Світловодську свято Івана Купала традиційно відзначається 6 липня на міському пляжі. В організації взяли участь: організаційний комітет виконокму Світловодської міської ради та управління культури. Для підтримання порядку, запобігання непередбачуваних ситуацій та випадкового травматизму партулювали чергові працівники Світловодського управління поліції, працівники екстренної медичної допомоги та МНС.

Доброю традицією в культурному життя міста є робота виставки «Гармонія душі», яка щорічно проходить в Просвітницькому центрі Свято-Покровського монастиря. Цього року це ювілейна, п’ята за числом.

На Світловодщині уже стало доброю традицією проводити туристичний фестиваль. Його організатори, райдержадмунувстрація та відділ культури, уже три роки популяризують туризм в нашому районі.

Опівдні, в Світловодську, розпочався «Мистецький узвіз». Він відкриває низку культурних заходів, які стають уже традиційними та заміняють першотравневі демонстрації радянської пори.

Цієї суботи в місті відбулася непересічна подія. До нас завітали відомі українські письменники та видавці брати Віталій та Дмитро Капранови. Зустріч відбулася в районному Будинку культури та була незвичайно теплою та цікавою.

Ежегодный весенний Международный форум искусств, организованный «Харьковской областной лигой танца», стал уже хорошей традицией. Участниками форума стали коллективы с разных регионов Украины и зарубежья.

Двадцять восьмого лютого в приміщенні Центральної бібліотеки міста Світловодська за 20016 рік звітувала Центральна міська бібліотечна система. Директор ЦМБС Тетяна Головачова підготувала звітну презентацію та детально розповіла про діяльність та досягнення Світловодських бібліотек за минулий рік.

Back to top