Кожного року, в першу неділю червня, Світловодськ відзначає День міста

Щороку в Україні відзначають День вишиванки. Це суто українське свято, яке несе в собі великий сакральний зміст

Підопічні талановитої мисткині і не менш талановитої наставниці Наталії Новікової (Клуб сучасного та бального танцю «Алегро») Анастасія Цоуфал і Микита Перейма виявились єдиною парою нашої області (навіть, сусіднього Кременчука не було), які виступили на престижному міжнародному турнірі. І виступили блискуче!

Співак зі Знам’янки Андрій Хайат виступатиме в другому півфіналі нацвідбору на Євробачення-2019

З гордістю дізналися світловодці про черговий успіх на конкурсі у Львові вихованців Лариси Москаленко

Світловодський народний аматорський театр «Амбіція» відсвяткував своє 55-річчя.

Саме це питання вирішували сьогодні під час обговорення на базі відпочинку «Хвиля» представники РДА та експерти з питань туризму.

Християни східного обряду 6 та 7 липня святкують різдво предтечі і хрестителя господня Івана або, як кажуть у народі, - Івана Купала.

В квітні в культурному житті нашого міста відбулася значна подія: хореограф, педагог та засновниця школи танцю Лариса Москаленко відзначала двадцятиріччя своєї педагогічної діяльності.

В суботу, в дитячій бібліотеці, відбулася зустріч з Назаром Розлуцьким, який презентував свою книгу «Нотатки мобілізованого».

Три великі кімнати та ще й просторий коридор між ними в Недільній школі при Свято-Покровському соборі… Всю цю квадратуру зайняла мистецька виставка «Гармонія души», на якій переважав живопис. Але й іншим рукодільним доробкам теж знайшлося місце…