День 21 листопада став знаковим в життя сучасної України. Двічі, в 2004 та 2013 роках, в цей день розпочинався Майдан. Саме тому він став Днем Гідності та Свободи 

Шлях України до незалежності та свободи нелегкий. Імперське минули чіпляється, не пускає, прагне повернути все назад, але українці прагнуть свободи і незалежності. Саме тому вони двічі виходили на Майдан та відстоювали майбутнє. Та якщо перший Майдан, в 2004 році, був мирний, то уже другий, 2013-2014 року, не обійшовся без жертв.

Ідеали свободи, незалежності та європейське майбутнє підтримують не всі громадяни України. Марно сподіватися на те, що всі ті, хто не сприймав Майдан узимку 14-го, раптом змінив своє ставлення до нього, побачивши обличчя розстріляних у Києві протестувальників. Навряд чи. Це несприйняття – воно ж ніде не зникало, на нього навряд чи мали особливий вплив слова про гідність та героїзм. Воно залишилося, перейшло в несприйняття російської агресії, у бажанні повернутися до імперії.

Нажаль,ми досить некритично поставилися до свого вибору всі ці роки, що дало можливість прийти до влади тим, хто часто свій власний інтерес ставить вище України. Це наші помилки і нам їх виправляти. Ми маємо це зробити в пам'ять про Небесну сотню, в пам'ять тих, хто загинув на російсько-українській війні та хто відстоює зараз нашу свободу.
Ми переможемо! Ми велика і сильна нація!

Вадим Степанець