Ця історія не є вигадкою чи фейком. Дійсно Гітлер був нагороджений медаллю «За відвагу»

Дійсно, на початку війни, за поданням командування, рядовий Гітлер був нагороджений медаллю «За відвагу», але це був зовсім не той Гітлер. Уродженець Хмельницької області, єврей за національністю, Гітлер Семен Костянтинович був призваний до РСЧА в 1040 році. Семен Костянтинович на війні з перших днів. Був кулеметником і, захищаючи Тираспольський укріпрайон, вісім днів бився з ворогами. У нагородному листі йдеться, що він один знищив понад 100 фашистів. У нагородному листі його представили до медалі «За бойові заслуги», але вище командування вирішило нагородити медаллю «За відвагу».

Семену Костянтиновичу вдалося повоювати ще рік, і 3 травня 1942 він загинув в бою під Севастополем. Згодом, не бажаючи носити ненависну прізвище, родичі виправили її, і вона стала звучати як Гітлевов. Сьогодні всі родичі Гітлевова живуть в Ізраїлі.

Цікаво, що це не поодинокий випадок. У нагородних листах бійців і офіцерів Червоної Армії, учасників Великої Вітчизняної війни, зустрічаються й інші прізвища: однофамільці високопоставлених чинів Третього рейху - Борман, Геринг, Манштейн, Готи тощо.