День збройних сил України, 6 грудня, одне з найважливіших свят в нашій країні. Дата встановлена згідно з Постановою Верховної Ради №3528-ХІІ від 19 жовтня 1993 року. Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла закон «Про Збройні Сили України», «Про оборону України».

Україна успадкувала від СРСР одне з найпотужніших угруповань військ у Європі, оснащене ядерною зброєю та відносно сучасними зразками озброєння та військової техніки. Але ні для кого не секрет, що за понад 20 років незалежності українська армія була майже знищена.

Та попри тотальну руїну в армії, корупцію, зради, втрати і підступність ворога, українським військовим вдалося відстояти незалежність батьківщини, захистити власний народ від агресора, а також відновити обороноздатність Збройних сил.
Сьогодні у Світловодську відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам АТО Віталію Войтенку та Ігорю Шаповалу, які загинули під час боїв на сході країни. 

 

В Світловодських школах №3 та №9, в яких навчалися герої, відбулися мітинги. Участь у заходах взяли міський голова Валентин Козярчук, заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина, секретар Світловодської міської ради Юрій Сапянов, депутати міської ради ветерани АТО, учні та педагоги шкіл.

 

 

 

 

Право відкрити меморіальні дошки отримав міський голова Валентин Козярчук який в своїй промові висловив слова щирого співчуття родинам загиблих світловодських воїнів.

Під час захуду в Світловодській школі №3 Світловодський міський голова Валентин Козярчук вручив ордер на отримання трьох кімнатної квартири вдові загиблого воїна АТО Артема Рощина, Рощині Ользі Євгеніївні, матері двох дітей.

Імена героїв навіки будуть в наших серцях.

Вадим Степанець