Сьогодні, 21 листопада, на Центральній площі міста, біля меморіальних дошок Героїв Небесної Сотні, відбувся урочистий мітинг до Дня Гідності та Свободи.

Захід встановлено згідно з указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року, № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи».

З метою: «Утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»

 

 

Захід розпочався традиційно з Гімну України, та вшанування учасників революцій Майдану Незалежності та загиблих героїв Небесної Сотні. Світловодський міський голова звернувся до громади міста у вітальному слові. Валентин Валентинович згадав доленосні події, які відбулися чотири роки тому на Майдані Незалежності, та висловив слова щирої подяки героям, які цілодобово захищають наш суверенітет на сході України. Члени міськради та виконавчого комітету поклали до меморіальних дошок вінки, квіти та запалили лампадки.

 

Світловодський міський голова Валентин Козярчук та заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина нагородити Світловодських героїв – бійців АТО, які захищали нашу Україну на сході: Олексія Фролова, Миколу Прокопенка, Миколу Савченка, Юрія Волошина, Олександра Шамшея, Миколу Логвиненка, Володимира Носкова, Віктора Тріфонова, та вручили грошові сертифікати з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Чотири роки назад Київ бурлив. Починалася Революція Гідності.

 

 

 

Наш кореспондент