Громадська рада, як дорадчо-консультативний орган про органах державної та виконавчої влади, існують в Україні та Світловодську не один рік. В кінці літа завершився термін дії Громадської ради при Світловодському виконкомі. А сьогодні, 22 вересня, відбулися збори громадських організацій, на яких був обраний новий склад ради.

Бажання взяти участь у діяльності ради захотіли 24 громадські організації. Вони направили своїх представників на збори. Традиційно на початку зібрання обрали головуючого. Ним став Іван Гуртовий.

 

Надія Мальцева познайомила присутніх з порядком проведення виборів та запропонувала обрати раду у кількості 15 осіб. Відразу виникла дискусія. Частина громадських активістів не погоджувалися з пропозицією Мальцевої щодо кількісного складу. Вони пропонували обрати раду у кількості 24 осіб. Кожний, хто прийняв участь у дискусії висував свої аргументи. Подискутувавши, учасники зборів вирішили голосувати. Більшістю пройшла пропозиція у 15 осіб.

 

Після цього перейшли до персонального таємного рейтингового голосування. З 24 претендентів учасники зібрання мали вибрати 15.

 

 

За результатами до складу Громадської ради увійшли Ксенія Бондаренко, Михайло Касьянов, Тетяна Козярчук, Сергій Михайленко, Оксана Гуцул, Дмитро Рябенко, Олександр Мульченко, Валентина Кучер, Андрій Зінченко, Іван Гуртовий, Наталія Бут, Валентина Ковшар, Ігор Немазаний, Алла Заворотня, Світлана Шумська.

Вадим Степанець