Відбулася анонсована зустріч керівництва світловодського відділу поліції та місцевого ДАЇ з громадськістю та владою. Останню представляли депутати міської ради Андрій Москаленко та автор цієї статті. Під кінець зустрічі підійшов секретар ради Юрій Сапянов. Нажаль, представники виконавчої гілки на зустріч не прийшли.

Під час зустрічі учасники обговорили «гаряче» питання – пересування вулицями міста великовантажного транспорту. Начальник поліції Андрій Гулий та головний ДАЇшник Юрій Ковальов повідомили про ситуацію на вулицях міста та про заходи, які вживаються поліцією. Суть проблеми полягає в тому, що об’їздні дороги знаходяться в краї незадовільному стані. Особливо вулиця Єгорова. В результаті, великовантажні автомобілі їдуть вулицями Героїв України, Приморською, Хмельницького та руйнують їх. ДАЇ, яке має у штаті чотири співробітника, не в змозі вирішити проблему.

Після обговорення проблеми, учасники прийняли резолюцію. В ній пропонується кілька конкретних кроків. Зокрема, проводити спільне патрулювання громадськості та ДАЇ з метою недопущення вантажного транспорту на вулиці міста. Міському голові запропоновано провести спільну нараду директорів підприємств, поліції та громадськості з обговорення проблеми ремонту вулиці Єгорова. Пропонується виконавчій влади дорожніми машинами вирівняти найбільш зруйновану дільницю вулиці Єгорова. Запропоновано міській раді розглянути питання встановлення металевих конструкцій, які б обмежували проїзд великих авто. Крім того, пропонувалося обмежити пересування мотоциклів по вулиці Героїв України.

Вадим Степанець