Print


Відбулося засідання Наглядової ради Світловодської ЦРЛ, яка контролює розподіл благодійних внесків, які, в свою чергу, добровільно сплачує кожен відвідувач цієї установи.

На такому засіданні я був перший раз. Воно здалося мені дещо неспокійним. Члени Наглядової ради прискіпливо розбиралися з кожним рахунком, який пропонували проплатити представники ЦРЛ. З певних позицій виникали навіть суперечки. На що ж пішли наші гроші?

 

Більш конкретно читач нашого сайту зможе дізнатися з протоколу засідання ради, який я викладу згодом, а поки що в загальному плані. Члени ради погодилися на проплати за медикаменти. Вирішили, що необхідно придбати два спеціальних термометри для термошкафів в операційну. Старі уже не відповідають вимогам. При цьому виникла невелика дискусія, але 4-ма голосами проти 2-х рішення прийняли.

Одноголосно проголосоване рішення про придбання за 60 тисяч гривень електрокардиографу. Це буде апарат, який відповідає сучасним вимогам, та необхідний уже зараз. У членів наглядової ради виникли питання щодо тридцяти комплектів спеціального одягу для пологового відділення. Чи не забагато, купувати стільки щомісяця? Але виявилося, що в попередньому місяці народилося 44 дитини. Питання відпало.

Члени ради не погодилися щодо проплати за проект встановлення двох лічильників тепла в приміщеннях ЦРЛ. Члени ради запропонували головному лікарю бути більше наполегливим в цьому питанні при роботі з міськими та районними депутатами. Благодійні внески, на думку членів Наглядової ради, потрібно спрямовувати на ліки та медичне обладнання.
Нагадаю, що більше ви зможете дізнатися з протоколу засідання ради, який буде пізніше в цій же статті.

Вадим Степанець

Hits: 860