Print

Ця історія розпочалася років два назад. Біля огорожі, що відділяла двір будинків Героїв України 90, 82 та двір бувшого Будинку техніки, стояли два гаражі. Один належить приватній особі, інший – ЖЕКу №3. Обидва гаражі залізні. Стояли вони з давна давен та нікому особливо не заважали. І от одного разу…

У двір заїхав автокран і розпочав маніпуляції. За їх результатами обидва гаражі переїхали практично під вікна будинку № 90. Мешканці будинку декілька раз скаржилися на це, але минула влада на це не реагувала.

  

До мене, як до депутата по округу, де відбувся переїзд гаражів, звернулися мешканці цих будинків з проханням вирішити проблему. Я зробив запит на міського голову. В ньому я просив з’ясувати законність перестановки залізних гаражів та у випадку незаконності цієї дії усунути порушення.

У апараті виконкому я поцікавився, хто саме займається цим питанням. Виявилося – це головний архітектор міста Сергій Батяшов. Я вирішив не чекати письмової відповіді, а поспілкуватися з ним особисто. З’ясувалося, що гаражі переставили незаконно. Втім головний архітектор переправив мій запиту до заступника начальника Державного архітектурно-будівельної інспекції та до начальника Світловодського МРВ ДСНС України у Кіровоградській області. Крім того, він у розмові пообіцяв, що Павло Яковлев виправиться та поверне гаражі назад.

Скажу відверто, я не дуже в це повірив, тому звернувся до Яковлева особисто. Пан Павло розповів історію про те, що ці гаражі заважали власнику іншого гаража, який розташований у сусідньому дворі та був приватизований. Зараз у директора «ЯРККомфорт» немає ні коштів, ні техніки, щоб усе повернути назад. Втім, я вирішив проявити наполегливість. Як результат, один гараж був перенесений назад, але тільки один.

На черговій сесії міської ради я зродив ще один запит. Справу треба довести до кінця. Сподіваюся, що Павло Яковлев все ж поверне і другий гараж на своє місце.

Вадим Степанець

Hits: 1093