Print

Вчора 21 січня, о16.00 в Світловодському міському Палаці Культури розпочалися святкові заходи в честь Дня Соборності України.

В рамках заходу відбувся святковий концерт за участі світловодських вокальних та танцювальних колективів, ярмарок солодощів та розпродаж квитків на сувенірну лотерею.

Зі святом Соборності світловодців привітав новопризначений секретар світловодської міської ради Юрій Сапянов, також до слова запросили депутата обради, директора територіального центру надання соціальної допомоги Дарію Ільїну. 

Дарія Дмитрівна разом зі світловодськими волонтерами возить продукти харчування, теплі речі та засоби особистої гігієни на передову. Вона зі словами подяки звернулася до присутніх, адже речі які відправляються на Схід для синів України збирають звичайні люди, яким не байдужа доля наших захисників.

 

 

Для глядачів організатори заходу презентували змонтований відеосюжет із фотографій з зони АТО разом зі світловодськими волонтерами. На завершення заходу розіграли заохочувальну сувенірну лотерею. Серед подарунків були віночки ручної роботи, значи в вигляді голубів, вітальні листівки із зображенням нашого міста та річний абонемент на безкоштовне відвідання заходів в світловодському міському Палаці Культури.

 

Також ведучі підрахували скільки коштів виручила добровільна лотерея та ярмарок солодощів – 1418 гривень.

 

 

Ці кошти було передано Дарії Ільїній для волонтерської допомоги для солдат АТО.

Юлія Абрамкіна

Hits: 1104