З 25 по 29 серпня працівники районного Територіального центру соціального обслуговування проводили волонтерську акцію - «МАМИНІ ПИРОГИ НА ПЕРЕДОВУ».

Збір продуктів харчування та першої необхідності проводився для бійців АТО 34, 42 та 17 батальйонів. Світловодські волонтери, активісти, підприємці та працівники районного територіального центру на чолі з директором Дарією Ільїною та волонтером Сергієм Волковим протягом тижня збирали допомогу, а 29 серпня вирушили на схід, щоб власноруч доставити провізію для мужніх солдат – наших захисників.

  

Бійці АТО 34, 42 та 17 батальйонів щиро дякують світловодцям та жителям району за активну участь в добровільній акції для забезпечення необхідними ресурсами українських солдатів.

  

 

А саме:

Головного спонсору акції «Мамині пироги на передову» підприємство «Світловодська Паляниця», яке надало більше, аніж сто пирогів, та окрім цього велику кількість хлібних виробів: печива, булочок, хліба. Також висловлюють подяку директору підприємства Анатолію Калашнику та головному бухгалтеру Віталії Матвійчук. Світловодському підприємство «ВК і К» та їх директору Валентину Козярчуку, за надані овочі та фрукти. Працівників Центрального універмагу. Садовому товариству « Родничок». Працівникам Світловодської райдержадміністрації. Голові Подорожненської сільської ради Володимиру Воропаєву, голові Великоскелівської сільської ради Сергію Могильному, голові Григорівської сільської ради Надії Невкритій та жителям Світловодського району. За наданий транспорт, а саме вантажний бус, для транспортування допомоги в зону АТО, підприємців Тетяну та Олександра Федорових та Анатолію Литвинову з Миронівки за надане пальне. Олександру Швецю із села Озера, Івану Середі із села Іванівка, Івану Юхименку, Людмилі Скорик, Ларисі Ткач, Ларисі Москаленко - Світловодськ. Сім’ям: Боровських, Дзюник, Орленко, Підгірних, Купенко, Дубина, Пальоних, Петулько, Пустовіт, Ільїних, Мацовка, Захарченкам, Пономаренко, Литвиненко. Та всім жителям міста Світловодська, які взяли участь у благодійному зборі коштів під час нічної трансляції фільмів в Світловодському Будинку Культури.

Юлія Абрамкіна