Анонсований на 28 серпня візит до Світловодська двох народних депутатів, лідерів політичної партії «Воля» Юрія Дерев’янка та Ірини Суслової справдився лиш на половину – до міста приїхав лиш Дерев’янко.

Випадково чи ні, але його поява співпала з мітингом-пікетом на центральній площі, влаштованим боксерським клубом «Легіон». Невдоволення «легіонерів» полягає у тому, що міське управління молоді та спорту, на їх переконання, чинить безпідставні перепони в наданні їм можливості тренуватися й проводити змагання у стінах спорткомплексу ім. А.Тузовського. Варто припустити, що поява на пікеті нардепа змусила міського голову Юрія Котенка поспілкуватися як з «легіонерами», так із Дерев’янком в одному з кабінетів адмінбудинку. Що власне і стало причиною затримки появи народного обранця у концертній залі Палацу культури, де на нього чекала публіка…

Якщо узагальнити доповідь нардепа на цій зустрічі, то зрозуміло, що «Воля» є партією ліберального спрямування, тобто держава для людини, а не навпаки. «Воля» жодним чином не «лягає» під олігархів, бо за їхню підтримку, наголосив нардеп, доведеться розраховуватися, поступаючись партійними морально-етичними принципами. Опісля чого настала черга «вільного мікрофону»: присутні запитували, Дерев’янко відповідав.

«Світловодськ Інформ»