Кропивницький долучиться до акції вшанування пам'яті 5-річного хлопчика, який помер від вогнепального поранення в Переяславі-Хмельницькому

Так, Коаліція громадських організацій “Рада експертів” запрошує всіх охочих на акцію “АвакOFF. Вимагаємо покарати вбивць у погонах” о 17:00 біля будівлі Головного управління Нацполіції в Кіровоградській області (вул. Чміленка, 41).

- Ми вимагаємо найсуворішого покарання для вбивць і відставки керівництва Міністерства Внутрішніх Справ, - мовиться в анонсі події.

Також в рамках всеукраїнської акції “Безкарність вбиває!”, оголошеної у Фейсбуці волонтером Романом Синіцином, очікується акція під стінами Нацполіції області і о 19:00.

Довідково: 31 травня у Переяславі-Хмельницькому в Київській області 5-річний хлопчик дістав вогнепальне поранення. А вже 3 травня хлопчик помер у лікарні. В інциденті підозрюють двох поліцейських. Після звістки про смерть хлопчика в Києві вчора ввечері відбулася акція під Міністерством внутрішніх справ. присутні вимагали справедливого суду та відставки очільника МВС Арсена Авакова.

Джерело: Гречка