На минулих вихідних Представники Благодійного фонду Волонтерський корпус Світловодська разом з Волонтерською групою Міського палацу культури відвідали з волонтерською місією наших військових які захищають Україну на сході від російських загарбників

Цього разу ми проїхали по передовим позиціям від Світлодарської дуги до Маріуполя та побували у хлопців з ОЗСП «Азов», декількох батальйонах 79 бригади, на підрозділах Національної Гвардії. Привезли хлопцям маскувальні сітки, «кікімори», інструмент (сокири, кувалди, пили та багато іншого), каністри, засоби захисту від комарів, свіженьку городину, та на солоденьке – мед. Також передали привітання та подарунки до дня народження нашому земляку який знаходиться на передовій.

Хочемо висловити подяку тим хто допоміг в організації поїздки, а саме працівникам Міського будинку культури, Генеральному директору СП ТОВ «Світловодськпобут» Московському С.В. та головному механіку підприємства Сергеті С.П., громадській організації «З добром до людей» в особі її голови Ламтєва Ю.В., Ларисі та Андрію Москаленко, підприємцям ринку «Світанок», директору ТОВ «Світєкоенерго» Покорі О. та окрема подяка від хлопців з передової за мед відомому бджоляру Світловодська та Сумщини.

    

                

 

БО БФ «Волонтерський корпус Світловодська»