В Світловодську відбулася акція протесту, яка була анонсована напередодні в соціальній мережі Facebook.

Протест організували мешканці міста, які отримали дозвіл на від’єднання від централізованої тепломережі, але не були зняті з абонентського обліку в СП ТОВ «Світловодськпобут». Їм продовжують нараховувати кошти за постачання тепла. Крім того, до акції приєдналися ті, хто вже від’єднався раніше. Ім нараховують кошти за опалення міст загального користування. Вони з цим не згодні. Були тут і громадяни, які мають претензії щодо СП в питанні якості опалення.
Протестанти з гаслами на папері та вигуками «Ганьба» пройшли пішки від площі до підприємства, де зажадали зустрічі з керівниками Світловодськпобуту.

Не відразу, але до протестувальників, вийшов генеральний директор СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергій Московський. Розмова була емоційною, але не довгою. Керівник підприємства обіцяв розглянути вимоги, які йому передали протестувальники та обіцяв надати відповідь протягом десяти днів.

Щодо холодних батарей в квартирі, то Московський порадив звертатися до ЖЕКів. СП вже розпочало опалювальний сезон.

Вимоги протестівалиників. 

Далі протестувальники вислухали виступ обласного депутата Руслана Степури. Та почали збирати підписи під зверненням до депутатів.

Від себе. На ситуацію, яка зараз розвивається в місті, слід дивитися не під ракурсом того, хто є власником Світловодськпобуту. Аналогічне підприємство в Кропивницькому є комунальним, але має великі борги, проблеми з отриманням номінації на газ та найвищий тариф серед обласних центрів. Вирішити ситуацію можливо тільки шляхом прийняття ефективної програми реформування теплопостачання в місті. В 2012 році Муніципальний центр стратегічного планування та маркетингових досліджень підготував Концепцію такого реформування. Нажаль, уже друга каденція депутатів ігнорує її. Для них краще піаритися на проблемних місцях, ніж займатися кропіткою справою

Вадим Степанець