Після того, як на черговій сесії депутати міської ради не розподілили вільні кошти та залишили без грошей не тільки працівників виконкому, а й ремонт доріг та дворових проїздів, міський голова Валентин Козярчук спробував ще двічі зібрати позачергову сесію міської ради. Але все марно.

Незважаючи на те, що напередодні сесій,30 вересня, відбулася акція мешканців Ревівського мікрорайону з перекриття руху транспорту, депутати опозиції так на сесії і не прийшли.

Як 2 так і 4 жовтня в сесійній залі відбулися дискусії з дорожніх питань. Нажаль, в залі були присутні тільки ті депутати, які голосували «за» та активні мешканці міста. Останні були здивовані поведінкою свого депутата Кучугурного, який двічі не з’явився на засідання.

Втім, серед мешканців міста є і прихильники депутата-прогульника. Так 4 жовтня депутата активно захищав оцей чоловік, довірена особа на виборах.

Він переконаний, що претензій до пана Кучугурного звинувачувати не потрібно. Він хороший депутат і робить дуже багато для виборців. А за виділення грошей нехай голосують інші. Іншим мешканцям Ревівіського мікрорайону така версія не подобається, про що вони і повідомили в залі.

А ще вони надіслали до міського голови листа з повідомленням про безстрокову акцію з перекриття дороги.

Та чи почують своїх виборців окремі депутати?