Сьогодні, о 10.00, мешканці Ревівського мікрорайону Світловодська перекрили вулицю Мира. Причиною її стали дії депутатів, які не проголосували за виділення грошей на ремонт доріг в мікрорайоні.

Вулиці в мікрорайоні знаходяться в незадовільному стані. Це негативно позначається на русі громадського транспорту. Автобуса відмовляються їздити по таким дорогам, що складає великі незручності для мешканців, зокрема, приватного сектору мікрорайону.

Згідно інформації міського голови Валентина Козярчука, ремонт дороги можна було здійснити ще влітку, але тоді депутатська опозиція не проголосувала за виділення коштів на цей ремонт.

На черговій сесії, яка відбулася 25 вересня, рішення щодо виділення коштів набрало 17 голосів при 18 необхідних. Саме це спонукало мешканців Ревівки піти на акцію протесту.

О 10 годині вони перекрили дорогу. До протестантів прибув Міський голова Валентин Козярчук, заступник голови з гуманітарних питань Ірина Щербина та депутати від УКРОПу та Свободи. Представники опозиційних сил з протестантами не спілкувалися, натомість, розповсюдили звернення, яке вони підписали весною цього року та в якому вони повідомляли, що участі у голосуванні приймати не будуть.