14 вересня мультидисциплінарна команда територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району працювала в селі Велика Скельова.


Для підопічних терцентру, які зібрались у приміщенні будинку культури, завідувач відділення адресної натуральної та грошової допомоги Катерина Абрамкіна розповіла про соціально-економічні послуги, які надаються відділенням. Олена Мусієнко – завідувач відділенням денного перебування, виступила з лекцією - "Як уникнути конфліктної ситуації" та "Що таке булінг". Психолог Алла Постевка довела присутнім необхідність психологічного супроводу особистості в різних сферах життя, а також провела індивідуальні консультування і діагностику психологічного стану з учасниками АТО та їх сім’ями.


Найбільш незахищені верстви населення – підопічні терцентру, отримали гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття б/в. 


Територіальний центр висловлює подяку голові ветеранської організації Варварі Нікушкіній, директору будинку культури Світлані Буйлук, секретарю сільської ради Надії Гливі за допомогу в організації зустрічі.

Соціальний працівник Ольга Степанець