Окрім іміджевих перетворень міста: квіточки там, масове пиляння тополь, що створювали «геноцид» містян, які, як виявляється, на понад 99 відсотків - алергенно-чутливі до їхнього пуху, додалося й оновлення сайту тутешньої міськради. І все - щоб не гірше, ніж у Дрогобичі…

Презентація цього красеня відбулася зранку 23 липня у сесійній залі «білого дому». У президії його презентували громадська діячка Світлана Каркачьова, сайтова дізайнерка Діана Калюжна (щоправда, нічого так і не сказала) та викладачка тутешнього коледжу, а також депутатка міськради Оксана Гуцаленко. А у залі тішилися від презентації та слухали зацікавлені особи – деякі клерки виконкому, деякі керівники структурних виконкомівських підрозділів, деякі журналісти та деякі міськдепи.

  

… Старий сайт міської, за словами пані Світлани, вже перестав відповідати сучасним вимогам як щодо зручності у користуванні, так і в інформаційному наповнені. І щоби дотягтися до рівня просунутих міст України у прозорості й відкритості (за взірець брався галицький Дрогобич – там з прозорістю й відкритістю просто супер), команда тутешніх ІТішників, зокрема, студентів тутешнього коледжу під проводом Гуцаленко, розробила вдосконалену версію сайту, де буде все-все-все.

От тільки презентаційне фото головної сторінки ну аж ніяк не сподобалося вашому кореспондентові – винахідливий розум розробників не знайшов нічого іншого, як у «шапку» вліпити, ну, правильно, швидкохідне пасажирське судно Метеор, які курсували (із заходом у Світловодськ) Дніпром, щонайменше, 30 років тому. До того ж він (Метеор), чомусь, зображений на багровому тлі (напевне, щоб зеленка не смерділа). А дві функції «Підписка» і «Контакти», розташовані під «черевом» судна, скидаються на двоє коліщат для цього самого Метеору.

… Ну чому, спитав наприкінці презентації ваш кореспондент, якщо символізувати образно наш Світловодськ, обов’язково треба лампічити совєтські Метеори? Вже й Союзу давно немає – як і Метеорів, окрім, хіба що, отого залізяччя, що (і досі не вкрадене) гніє на березі біля міського пляжу… Це такий у вас погляд у перспективу? Та якщо таки, дай Боже, почнуть у нас курсуватимуть судна на підводних крилах, вони матимуть геть інший вигляд, аніж ці совдепівські бляшанки.

«То чи треба нам оці ностальгійні шмарклі, коли ми впевнено дивимось у прийдешнє!? Це моветон якийсь!», - у серцях підсумував ваш кореспондент.

На що пані Оксана відповіла, що оцей Метеор є плодом сукупного дизайнерського бачення розробників сайту. Але він (сайт) ще у стадії творення. Тому цілком є реальним, що замість багрового совєтського Метеору на коліщатах ІТішний геній розробників вліпить якусь іншу фотку.

Віталій Асауленко

Редакція не завжди поділяє думку авторів публікацій.