В неділю на площадці біля Палацу культури відбувся анонсований громадською організацією «МАЙБУТНЕ БЕЗ МЕЖ» «День добра». Захід розрахований на сім’ю, на сімейне проведення дозвілля. Проводиться він до Дня Європи.

Голова ГО Анна Нестернко повідомила, що гаслом «Дня добра» є «Зроби добро - подаруй радість». Головною метою заходу є можливість нагадати городянам, як важливо в такий тяжкий для країни час, бути добрими і уважними один до одного. Організатори хотіли зробити так, щоб і діти, і їх батьки, отримали більше позитиву. І це організаторам вдалося!

В програму «Дня добра» входили конкурси, розваги, міні-тренінги тощо.

Цікавим, на мою думку, є започаткування буккросинга. Суть популярного в Європі заходу полягає у вільному, заснованому на чесності кожного, обміну книгами. Усе просто. У вас є книги які ви прочитали. Ви приносити їх сюди і оставляєте у шафі. Взамін можете взяти прочитати іншу книгу, яка вам сподобалася.

 

Дітям особливо сподобалися майстер-класи з квілінгу, виготовлення браслетів бісеру тощо. Вони працювали із захопленням та ентузіазмом, а батьки були захоплені спостеріганням за дітьми. І фотографували, фотографували, фотографували...

         

         

В рамках «Дня добра» пройшов конкурс малюнків «Доброта очима дітей». Учасники конкурсу отримали заслужені нагороди.

Гарний настрій учасників заходу підтримував Дмитро Шкурін. Він відомий в нашому місті не тільки, як актор місцевого народного театру, але і як позитивна та добра людина, яка завжди може привнести в любу компанію веселий настрій.

Сподіваємося, що «День добра» в нашому місті буде традиційним.

Вадим Степанець