В кінці 80-х на просторах СРСР набирають популярність інтелектуальні телевізійні шоу «Що? Де? Коли?» та «Брейн-ринг». Згодом, шоу чи то припинилися, чи відійшли на другий план, але популярні ігри не зникли. В містах та селах в них стали грати інтелектуали.

Світловодськ в цьому питанні не пасе задніх. Періодично в місті проводять ігри школярі, студенти та дорослі.

Громадська організація «Громадське телебачення Світловодська» вирішила скористатися несподіваними чотирма вихідними в березні та провести брейн-рінг. Про це активісти повідомили в Facebook.

 

 

 

9 березня в «Творчому просторі Світловодська» по вул. Богуна, 1 зібралися охочі помірятися інтелектом та знаннями.
У змаганні взяли участь чотири команди: «7.40», «17.45», «4М» та «Снайпери». Гра виявилася цікавою на захопливою. Жага перемоги була у всіх, але не всім це вдавалося. Втім, задоволення від інтелектуальної гри отримали всі.

 

До відома.
Брейн-ринг — гра між двома (і більше) командами у відповіді на питання. Ідея гри двох команд належить Володимиру Яковичу Ворошилову та висловлено ним у книзі «Феномен гри». Перша гра пройшла між дніпропетровським і одеським клубами «Що? Де? Коли?». Саму ж назву гри придумали в Дніпрі Борис Бородін, Оксана Балазанова, Марина Білоцерківська та Олександр Рубін в 1987 році, після перших міжнародних ігор «Що? Де? Коли?». Вони ж зареєстрували перші правила цієї гри в 1988 році.

Дві команди гравців одночасно відповідають на одне і те ж питання, причому команда, що першою правильно відповіла позбавляє суперника можливості відповісти на це ж питання. У цей час існує кілька версій правил «Брейн-рингу, що відрізняються кількістю розігруваних питань та способом нарахування очок за правильні відповіді. Перемагає команда, яка набрала більше очок.

Вадим Степанець