В Світловодську, тридцятого серпня, відбулися змагання людей з особливими потребами між командами міста Світловодська та міста Горішні Плавні.

За резолюцією учасників круглого столу «Проблеми та перспективи розвитку фізичної культури осіб з інвалідністю», що відбувся в рамках проекту соціальної дії «Ми і спорт – цикл заходів для поліпшення інклюзії у місті Світловодську», який реалізується Центром «Добрада» за сприяння ГО «Культурний ді@лог» при фінансовій підтримці програми «Активні громадяни» Британської ради в Україні та за активної співпраці з Управління молоді та спорту Виконавчого комітету Світловодської міської ради, відбулися змагання між командами міста Світловодська та міста Горішні Плавні.

Змагання проводилися в шести спортивних напрямках, в кожному з яких було три призових місця. В змаганнях зі стритболу перемогу здобули Василь Погодаєв (1 місце), Володимир Сисолятір (2 місце), Іван Якименко (3 місце). Призові місця в тенісних змаганнях здобули: Віктор Микитенко (1 місце), Сергій Михайленко (2 місце), Тетяна Цьома (3 місце). В спортивній грі «Городки» серед жінок перемогу вибороли: Тетяна Цьома (1 місце), Анна Хмуріна (2 місце), Марина Власова (3 місце); серед чоловіків: Сергій Польський (1 місце), Володимир Ніяковський (2 місце), Василь Погодаєв (3 місце). В перегонах на візках серед чоловіків найшвидшими були: Василь Погодаєв (1 місце), Сергій Амбросов (2 місце), Михайло Мірошниченко (3 місце); серед жінок: Наталія Пустовіт (1 місце), Анна Хмуріна (2 місце), Світлана Новиченко (3 місце). Найвлучнішими у дартсі були: Сергій Кардибидс (1 місце), Сергій Андросов (2 місце), Віталій Погодаєв (3 місце). У парному змаганні «Бочі» перемогу здобули: Олена Куксенко та Олеся Євтушенко (1 місце); Світлана Юрченко та Наталія Пустовіт (2 місце); Микола Кольчак та Василь Погодаєв (3 місце).

 

 

 

 

Світловодський міський голова Валентин Козярчук разом з заступником з гуманітарних питань Іриною Щербиною привітали учасників змагань з початком спортакіади, пригостили солодкими подарунками та побажали перемоги, здобутків, здоров’я та наснаги.

 

Юлія Абрамкіна