Є така традиція – в холі адмінбудинку розташовують портрети містян. За радянських часів були портрети передовиків соціалістичного змагання. Тепер там портрети жителів міста та району, які віддали своє життя за Незалежність країни та нашу свободу.

23 серпня в міській дитячій бібліотеці відбувся захід приурочений до Дня незалежності України «З Україною в серці». До участі в ньому громадські активісти та працівники бібліотеки залучили ветеранів АТО та сім`ї світловдців, які загинули на війні.

Працівники бібліотеки презентували стенд загиблих в АТО воїнів-земляків «Вони любили життя і УКРАЇНУ ..!» Директор бібліотеки Світлана Шумська та депутат міської ради Надія Мальцева ознайомили присутніх з історією змагань за незалежність України та розповіли про наших земляків, які віддали своє життя за Україну.

 

 

 

Перед присутніми виступили ветерани АТО.

  

В рамках заходу міська дитяча бібліотека разом з головою світловодського осередку Суспільної Служби України та депутатом міської ради Надією Мальцевою провели благодійну акцію «Зігрій маленьке серце!»,привітавши дітей загиблих воїнів з Днем незалежності та Днем знань. Їм подарували дітям набори з шкільним приладдям, луб`язно наданих власницею магазину «Глобус» Наталією Кривченко.

Захід пройшов в теплій, домашній обстановці. 

Вадим Степанець