В четвер, по завершенні активної торгівлі, на ринку «Світанок» відбулися збори орендарів ринку. На порядку денному було три питання, але найгарячіше – претензії до директора ККП Олександра Плахотного. Їх висловила у своїй промові головуюча на зборах пані Анна. Головні з них.

Директор ККП, начебто, знищує ринок. Серед аргументів – вирізка кіосків, які не працюють. Зібрання пропонували їх не чіпати, а плату за кіоск платити у меншому розмірі. Директор ККП на звинувачення у вирізці кіосків повідомив, що ці кіоски забрали їх власники і не віддати їх він не мав права.

 

 

Претензії щодо платного туалету. Орендарі та їх працівники збурені тим, що вони мають сплачувати за відвідування туалету. Вони вважають це неприємним, тим більше, що туалет не в кращому стані.

На зібранні підняли питання несплати за торговельні павільйони. Так головуюча стверджувала, що два павільйони, підприємця Т та ВКіК, не платань взагалі. Втім, з’ясувалося, що по павільйону підприємця Т зараз справа в суді, а щодо ВКіК, то він сплачує до управління економіки міста. Чому не на ринок? То це питання до директора ринку.

Учасники зборів були невдоволені тим, що сплата за містове йде не на розвиток ринку, та вимагали покращення їх робочих місць.

На зборах головуюча та й інші працівники обурювалися звільненням з посади начальника ринку. Вони стверджували, що він добре виконує свої обов’язки. Звільнений директор Олександр Мульченко у своєму виступі теж не погодився із своїм звільненням. Взагалі, під час зборів звучали прізвища трьох директорів. При цьому їх то хвалили, то лаяли. Думаю, що тут кавалерійським наскоком поитання вирішувати не потрібно.

На зборах були присутні представники влади, заступники міського голови Дмитро Дмитришин та Ірина Щербина, та депутати від різних фракцій – ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», ППУ, УКРОП. Депутати не утрималися від участі у виступах. Депутат Веремеєнко (ВО «Свобода») запропонувала створити депутатську контрольну комісію з перевірки стану справ на ринку та КПП взагалі. Депутат Філоненко (ВО «Батьківщина») обурювався станом справ на ринку та запропонував відокремити його від ККП в самостійне комунальне підприємство. Депутат Кучугурний повідомив, що саме він є послідовним захисником прав працівників ринку і захистить їх та традиційно критикував роботу мера. УКРОПівці утрималися від виступу. Ситуації не проста і потрібно розібратися з нею більш детально.

  

Представники виконавчої влади запропонували передати протокол зборів з вимогами та пропозиціями до міського голови. Також, запропонували провести спільну зустріч для обговорення проблем та пошуку шляхів вирішення проблем.

Вадим Степанець