Print

Об’єднана група світловодських та кременчуцьких волонтерів, до якої входять керівник благодійного фонду «Милосердя» Наталя Бут, заступник Світловодського міського голови Ірина Щербина та волонтери групи з Кременчука «Автомайдан-АТО», здійснила чергову поїздку в зону АТО до наших земляків.

Поїхали не з пустими руками.

 

 

 

За три дні волонтери відвідали наших земляків, подолавши шлях від Великої Новоселівки до Маріуполя. На передовій їх радо зустрічали наші військові. Особливо раділи наші земляки зі Світловодщини. Вони із задоволенням спілкувалися, цікавилися станом справ в місті та передавали привіти родичам та землякам, а ще запевнили, що вони захистять нас від ворога. Волонтери, в свою чергу, дякували воїнам за їх ратний подвиг, бажали їм, щоб як найшвидше закінчилася війна і вони повернутися до своїх домівок живі і здорові.

 

 

 

Наталя Бут, розповідаючи про результати поїздки, зазначила.

«Після спілкування з хлопцями, які не шкодуючи свого життя за нашу Україну, хочеться ще більше допомагати їм, адже завдяки їм, ми спимо спокійно в наших домівках, працюємо, наші діти не чують вибухів тієї страшної війни. Війна це дуже страшно. Страшно те, що гинуть наші молоді хлопці. Хочу подякувати нашим воїнам в зоні АТО за їхню мужність, любов до нашої України.»

  

Кожна поїздка волонтерів – це поїздку у інший світ, світ, де панує сила, де стріляють, де гинуть військові і цивільні, де на іншій стороні мосту під ворожим триколором сидить та цілить в тебе справжній, а не кіношний ворог. Після таких поїздок розумієш, що нам потрібний не просто мир, про який нам віщують з біло-синіх палаток. На потрібна перемога! Перемога над підступним ворогом.

Вадим Степанець

Hits: 940