Сьогодні, восьмого червня заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина, очільниця благодійного фонду «Милосердя» Наталія Бут та помічник депутата районної ради Валентина Козярчука Лілія Бут з благодійною акцією відвідали дитяче відділення Світловодської ЦРЛ та травматологічний кабінет поліклініки.

Дитячі ковдри, медичне обладнання та меблі Наталія Бут надала дитячому відділенню, милиці та ходунки отримав травматологічний кабінет. Вже не вперше благодійний фонд «Милосердя» надає допомогу Світловодській ЦРЛ. Зовсім нещодавно травматологічний кабінет отримав інвалідний візок.

Наталія Миколаївна постійно проводить прийоми громадян та надає допомогу кожному хто звертається з буденними проханнями. За час роботи благодійного фонду «Милосердя» Наталія Бут залучала до співпраці підприємства та організації міста Світловодська, а також налагоджувала міжнародні зв’язки для того аби надавати допомогу незахищеним верствам населення, тим людям, які залишилися за межею бідності за життєвими обставинами. Протягом 14 років Світловодський благодійний фонд «Милосердя» засвідчив себе, як показник якісної роботи з надання соціальної, матеріальної, медичної, освітянської допомоги не тільки на місцевому рівні, але й далеко за межами нашої області та в зоні АТО.

  

Керівник БФ «Милосердя» Наталія Бут звертається до громадян, які не байдужі до чужої бідності та життєвих негараздів. Завдяки «Милосердю» ви можете допомогти продуктами харчування, одягом та коштами тим, хто насправді цього потребує. Також на кінець цього тижня запланована чергова благодійна поїздка на передову, в зону АТО. БФ «Милосердя» допоможе доставити вашу будь-яку допомогу на передову для наших солдатів.

 

З питаннями щодо надання та отримання матеріальної (БФ «Милосердя» приймає одяг та продукти харчування), або соціальної допомоги, звертайтеся за тел.: 067-99-36-358; 050-05-82-983; кожного дня з 9.00 год. – 16.00 год., окрім суботи та неділі, та за адресою: м. Світловодськ, вул. Михайла Грушевського, буд. №3.

Наші реквізити: р/р №2600130115485 №1001/0114; Світловодське відділення ВАТ «Ощадбанк»; МФО 323475, ЄРДПОУ№ 26176856.

Юлія Абрамкіна