У цьому році організація ветеранів України Світловодського району відзначає свій 30 - річний ювілей. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району щиро вітає всіх членів організації з пам’ятною датою.

 

Ви не тільки зробили свій вагомий внесок у всебічний розвиток громади, а й своєю активною життєвою і громадянською позицією, працею та здобутками стали для молодих поколінь прикладом для нових звершень. Ми цінуємо ваш досвід і мудрість, які необхідні для того, щоб зробити наш район розвинутим і процвітаючим.

Бажаємо вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, щастя, благополуччя і довголіття, життєвих гараздів, миру і злагоди на Світловодщині та в Україні.

З нагоди ювілею на базі первинних ветеранських організацій з 15.03.2017р. по 24.03.2017р. соціальними працівниками відділення денного перебування були проведені святкові заходи в с. Глинськ, с. Григорівка, с. Велика Андрусівка, с. Золотарівка, с. Нагірне та с. Подорожнє. Висловлюємо свою вдячність всім, хто допоміг в організації заходів. Це, перед усім, голови первинних ветеранських організацій, сільські ради, колективи Будинків культури та бібліотекарі.

Олена Мусієнко

Фото автора