Print

В суботу група волонтерів благодійного фонду «Милосердя» відвідали військову частину Національної гвардії. Вона розташована в Маріуполі та задіяна у проведенні АТО.

Поїздка до Маріуполя була корисною як для волонтерів, так для військових. Першим поїздка та спілкуванням з вояками дає можливість зрозуміти, як воно, там, на фронті, а другим – поспілкуватися з тими, кого вони захищають.

Волонтери приїхали не з пустими руками. Завдяки директору заступнику міського голові Ірині Щербині, «Торгресурс» Пілєцкому В.Б., депутату районної ради В. Козярчуку, Міжнародному фонду «Ліга Благодійників», підприємцям Дворжанскому, та Л.Солодовій, громаді сіл Озера, Велика Андрусівка, Калантаєво, волонтерам Віталію Стеблині, Ірині Белоконненко, Олександру Покорі, Андрію Зінченко, Володимиру Востополець Лілії Бут вдалося підготовити продукти харчування та медичне приладдя. Організувала поїздку невтомна Наталія Бут.

Волонтери відвідали не тільки місце розташування частини, а й місця, де гвардійця несуть бойову службу. В це день ситуація на даному напрямку бойових бій дозволяла це зробити.

 

  

Благодійний фонд "Милосердя" звертається до громади Світловодська району про допомогу в зборі благодійної допомоги продуктами харчування, одягом, противірусними препаратами, коштами для наших Воїнів АТО. Вони захищають нас.

Допомогу приймаємо за адресою: м. Світловодськ, вул. Грушевського (Калініна), 3.

Кожного дня крім вихідних з 9 до 16 00

тел 0679936358

Вадим Степанець

P.S. Відвідування зони АТО породжує багато думок. Поділюсь з читачами в наступній публікації.

Hits: 1453