Print

Благодійний фонд «Милосердя» організував та здійснив чергову поїздку до зони АТО. Протягом двох суток волонтери відвідали наших воїнів в гарячих місцях та передали матеріальну допомогу, яку допомогли зібрати світловодці.

Поїздку наші волонтери здійснювали разом зі своїми колегами з Кременчука. Взагалі, вона стала можливою завдяки допомоги та за сприяння сівтловодської волонтерської групи «Світловодськ. Разом з тобою» та світловодців¸ які надали матеріальну допомогу. Серед останніх хочу назвати депутата районної ради Валентина Козярчука, Світловодський міський територіальний центр надання соціальних послуг, Сергія Єфросініна, директора ПП "Крістоль", фірму «Торгресурс» та її керівника Віктора Пілецького, ОП Лариса Солодова, отця Віталія,осередок Національного корпусу та багатьох інших громадян нашого міста.

Відвідування підшефних розпочалося з Адіївки, де волонтери передали медичному пункту військової частині необхідні матеріали та медикаменти.

  

В Авдіівці Наталя Бут та Андрій Зінченко відвідали дитячий садочок та передала діточкам малюнки та солодощі, які зібрали школярі Кременчука.

Даля волонтери відвідали на практично передовій військових з підрозділу «Айдар».

 

Радо зустріли світловодців в частині національної гвардії, де проходять службу світловодці. Тут волонтери побували не тільки в місті дислокації частини, а й на передових позиціях.

  

 

Потім волонтери відвідали військових з Кіровоградської бригади та передали їм подарунки від земляків.

Я вдячний керівникам та організаторам цієї поїздки, які взяли мене з собою та надали можливість побачити реалії, які існують зараз у нас в зоні АТО. Про побачене та почуте в наступній публікації.

Вадим Степанець

Hits: 1427