Print

З тривогою в серці слідкують українці за подіями, які відбуваються в Авдіївці. Російсько-терористичні війська, втративши здоровий глузд, почали обстрілювати мирне місто, яке опинилося на межі гуманітарної катастрофи. Українці не залишилися осторонь. Допомог повезли з усіх куточків країни.

Волонтери Світловодська теж не стояли осторонь. Практично за день вони зібрали необхідні речі на продукти. Активну допомогу у підготовці та організації поїздки надали депутат Світловодської районної ради В. Козярчук, ФГ "ВКіК", ФОП Солодов Л.В., фірма «Торгресурс» Пілецький В.Б., Рудніцький О., Національний корпус, О. Гуртовий, Ірина Білоконенко. Відвезти зібрану допомогу вирішили керівник благодійного фонду «Милосердя» Наталя Бут та депутат Світловодської міської ради Андрій Москаленко за активного сприяння волонтерів «АТО-Майдан Кременчуг».

 

Про результати поїздки в Авдіївку мені розповіли Наталя Бут та Андрій Москаленко, який представляв волонтерську групу "Світловодськ. Разом з тобою". Гуманітарну допомогу звозять в Краматорськ, а потім розподіляють та відвозять в Авдіївку. Наші волонтери вирішили самі відвезти допомогу в місто воїнам, які зараз на передовій.

Чим ближче наближалося авто до міста, тим більше відчувалася війна. Впродовж дороги рясніють чорні ями від вибухів снарядів. Їх стає все більше й більше з наближенням до міста. До речі, нашому авто дивом вдалося уникнути обстрілу. Терористи обстріляли дорогу з установки «Град» уже після того, як волонтери прибули в місто. 

    

Все, що наші волонтери побачили в місті, досить сильно їх вразило. Як відрізняються жителі Авдіївки від нас, жителів інших міст, де немає війни. В кожному можна побачити напругу, очікування чогось страшного та невідомого. Вразили вибиті вікна, обгорілі стіни окремих будинків. В той же час, паніка відсутня. Видно злагоджену роботу цивільних та військових з підтримання життєдіяльності міста, організації допомоги жителям.

 

Без перешкод наші волонтери доїхали до дислокації 72-ї бригади. Тут дійсно відчувається весь жах війни. Розгружали машину під канонаду. Від розривів та ураження місце дислокації відділяє тільки пустий дев’ятиповерховий будинок. Спілкування з військовими підтвердили правильність вчинку. Допомога потрібна нашим воїнам. Вкрай необхідні теплий одяг, взуття, валянки, ковдри, нижня білизна, противірусні препарати, продукти харчування.

   

Шановні світловодці!

Наші захисники потребують Вашої допомоги.
Адреса фонду «Милосердя»

вул. Грушевського, 3.

Тел. 0679936358,0500582983.

Волонтерська група «Світловодськ. Разом з тобою»

Міський палац культури

Тел. 0963794181

Допоможемо нашим солдатам!

Вадим Степанець

Hits: 1490